Image by Federico Scarionati

רוצים לטייל כמו המקומיים?

מדריכים בגאורגיה

מדריכים, בגאורגיה כמעט כל אדם שני יציע לכם שירות של מדריך ויציג את עצמו כמדריך מוסמך עם ידע על כל עיר ומסלול שתחפצו בו. עם זאת, רוב האנשים, אינם מדריכים כך שהשירות שלהם יהיה מוגבל להסעה עם מעט מאוד מידע על המקומות ומחסום שפה שיקשה על ההנאה.​ בגאורגיה אין חובה על מדריכים לעבור הסמכה ולקבל תעודה כלשהי ולכן חשוב לבדוק מיהו המדריך וכמה הוא מומלץ לפני שבוחרים בו.

כדי להקל עליכם בכל עבודת עבודת המחקר ולהבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר, ע"י מקצוענים שעושים זאת כבר שנים ומבטיחים אווירה נהדרת, ידע עצום, הומור, הכרות עמוקה עם התרבות והמנהגים וחינניות רבה, ריכזנו לפניכם את האנשים שלדעתנו מציעים את הטיולים וההדרכות ברמה הגבוהה ביותר.

תוכלו לחפש כאן מדריכים לפי שפה נדרשת, גודל הקבוצה, ערים לבחירה, מחירים ועוד. אם אינכם מוצאים את המדריך הנכון עבורכם או שיש לכם שאלות ואתם זקוקים לעזרה, תרגישו חופשי לפנות אלינו בצ'אט או במייל ונשמח לעזור :)

9.7

ליבן ודוד

אהלן חברים! אני ליבן, יליד קחתי, אני בן 45, אני עוסק בתיירות כבר כמה שנים עם החבר הכי טוב שלי, הבן שלי דוד, איתו אנו עורכים טיולים לתיירים מכל רחבי העולם בשפות רוסית, גרוזינית (ליבן), אנגלית וטורקית (דוד). בשל עבודתי הקודמת, גרתי במשך 10 שנים במספר מדינות אירופאיות, ולכן הדייקנות והמקצועיות הם המצפן שלי. אני לא אבטיח הרים של זהב, פשוט אנסה לעזור לאורחים שלי לגלות או האותנטיות שגרוזיה מציעה עם הריחות, הסיפורים והפנינות שרק המקומיים מכירים. אנו ערוכים לפגוש וללוות כל גודל של קבוצה בכל המחוזות שבמדינה בחוויה נוחה, מקצועית והכי מיוחדת שתוכלו לבקש :)

ערים

טביליסי
סיגנאגי (קחתי)

שפות

GE - RU - EN - TR

גודל קבוצה

מחירים

2-50

$$$$

9.8

גבורג צ'יליאריאן

מטיילים יקרים - שמי גבורג ואני מדריך טיולים מורשה ומוסמך בגאורגיה. אני בן 35 ועוסק זה כבר 7 שנים בתיירות פנים. אני אוהב מאוד את המדינה שלי והקסם שלה ואני רוצה שתחוו את גאורגיה האמיתית בעיניים שלכם כפי שאני רואה אותה, מגוונת, מפתיעה ומלאה בתרבות, הסטוריה ויופי. אני תמיד מנסה להעשיר את האורחים שלי בידע בצורה של הומור וקלילות ודואג שגם הבטן שלכם תהנה מהחוויה הגאורגית האמיתית. הטיולים שלי מתאימים לדוברי רוסית ואנגלית שמבקשים לראות את גאורגיה האמיתית ומה שיש לה להציע.

רכב - מיניוואן יונדאי סטארקס - 9 מושבים

ערים

כל הערים

שפות

GE - RU - EN - TR

גודל קבוצה

מחירים

2-10

$$$$

9.4

ארתור שטברוב

גמרג'ובה! שמי ארתור שטברוב, בן 51 וטביליסי היא עיר הולדתי, בה הזדמן לי לחלוק את כל האירועים והאתגרים של התקופה שלפני ואחרי הסובייטים ששלטו בגאורגיה.

בעבר הייתי שחקן תיאטרון והיה לי עסק קטן. כיליד טביליסי, וגאורגיה בכלל, הכנסת ואהבת אורחים שמגיעים למדינתנו היא מעלה ראשונה אצלי. שמחתי תמיד להכיר לאורחים בעירנו את היופי והייחודיות של טביליסי ולדבר על העבר הארוך והמעניין שלה. מכיוון שהתיירות החלה להתפתח באופן פעיל בגאורגיה בשני העשורים האחרונים, החלטתי לעסוק באופן מקצועי בטיולים וסיורים מודרכים. אני חושב שתקבלו פה חוויה הכי אותנטית שאפשר בכל הסמטאות והדרכים הנסתרות שרק אדם שגדל פה כל חייו יוכל לחשוף אתכם אליהם ולספר על זה בקלילות ותיאטרליות שתגרום לכם לחייך.

ערים

כל הערים

שפות

GE - RU - EN - HE

גודל קבוצה

מחירים

2-10

$$$$

9.8

גלה דוואדזה

שלום חברים! שמי גלה דוודזה, אני בן 40, חברותי ולא מעשן. אני מדבר רוסית, אנגלית וטורקית כאשר בהכשרתי אני מהנדס עיצוב. שואלים איך מהנדס נכנס לעסקי התיירות? אני אענה לכם! התחביב שלי הוא לנסוע ולבקר במקומות היסטוריים והתחביב הזה הפך למקצוע. אם תחליטו לראות את גאורגיה יחד איתי, התכנון והמחקר של מה ששווה לראות ירדו מכתפייך ואני אדאג שתראה את המקומות שאסור לפספס. גאורגיה היא מדינה של יין, שתחילתה 8000 שנה אחורה, וכמובן, בגאורגיה תרגישו מה המשמעות של סעודה מסורתית ואוכל מקומי. אני מציע מספר אפשרויות לטיולים כאשר אנו יכולים גם לתכנן טיול יוצא דופן חדש, תוך התחשבות בתחומי העניין שלך.

ערים

טביליסי
סיגנאגי (קחתי)

שפות

GE - RU - EN

גודל קבוצה

2-50

מחירים

$$$$

9.7

סשה

Add your content or connect to a database.

ערים

כל הערים

שפות

GE - RU - EN - HE

גודל קבוצה

2-10

מחירים

$$$$

9.4

אקו

Add your content or connect to a database.

ערים

כל הערים

שפות

GE - RU - EN - HE

גודל קבוצה

2-10

מחירים

$$$$

  • what
  • Black Facebook Icon